Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!

X

Gevangen in moeite en verdriet

Door: Stolk, J.
€ 7,48
€ 14,95

Gevangen in moeite en verdriet

Door: Stolk, J.
Productcode: 9789087182151
Aantal blz.: 144
Uitvoering: Paperback
Gewicht: 300
Status: uitverkocht
€ 7,48
€ 14,95
Actuele voorraad: 1
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact

Dr. J. Stolk en ds. J. Belder: Gevangen in moeite en verdriet

Suïcide bij pubers en jongeren

Dit boek gaat over pubers en jongeren die zelf een eind aan hun leven maken. Voor hen is dat het einde van een lijdensweg. Voor ouders, familie en vrienden is het een schrikbeeld. 
Elk jaar zijn er in Nederland meer dan tachtig jongeren die zichzelf doden. En dat nog afgezien van de meer dan drieduizend jongeren die een poging doen om hun leven te beëindigen.
Hoe komen pubers en jongeren ertoe zichzelf te doden of te proberen een eind aan hun leven te maken? Wat gaat er in hen om? Kunnen we hen begrijpen in hun hopeloze besluit niet verder te willen leven? Kunnen ouders het zien aankomen? 
Deze en andere vragen staan in dit boek centraal. 
De laatste hoofdstukken staan in het teken van de pastorale begeleiding van ouders en gezinsleden die een zoon of dochter, broer of zus door zelfdoding verloren hebben.