Lot en Lu in de winter
Lot en Lu in de winter
Artikel tijdelijk niet op voorraad, laat mij weten als het er weer is.
C. van den End: Lot en Lu in de winter.
Lot ligt in bed.
Ze kijkt uit het raam.
daar valt iets.
het is sneeuw.
dat is fijn.
lot gaat naar school.
juf vertelt.
nog vijf keer naar school.
dan is het kerstfeest.
in de kerk.
AVI M3
Productcode: | 9789055518258 |
Gewicht: | 178 |
Ik schrijf mij hier in voor dit artikel