Paniek
Paniek
Dit product is niet op voorraad
Vul hier uw emailadres in en ontvang een bericht als het artikel weer leverbaar is.
Houd mij op de hoogteJacques van de Baan: Paniek
Verwacht het onverwachte
Reinier Visser, analist bij de veiligheidsdienst, staat voor een raadsel. Nederland wordt overspoeld door een golf van hersenvliesontsteking en andere ernstige gezondheidsklachten. Dieren worden agressief en vallen mensen aan. Het raadsel wordt nog groter als op de Noordzee onverklaarbare dingen gebeuren en schepen zonder aantoonbare reden zinken. Met een team van analisten gaat Reinier op zoek naar de oorzaak. Hij stuit op een uiterst gevoelige zaak met invloeden tot op het hoogste niveau.
Jasmijn Hoogendijk, vriendin van Reinier, doet als wetenschapper onderzoek op de Noordzee. De problemen die zij daar voorziet, brengen de kustlanden van West-Europa in dodelijk gevaar. Als de bedreigingen op zee en aan land samenkomen en escaleren, is de paniek niet te overzien.
Een spannende roman over een actueel probleem.
Jacques van de Baan debuteerde in 2012 succesvol met Prooi. Zijn boeken kenmerken zich door een goede combinatie van spanning en acutele thema's.
Productcode: | 9789033129001 |
Aantal blz.: | 314 |
Uitvoering: | Paperback |
Gewicht: | 4000 |
Vul hier uw emailadres in en ontvang een bericht als het artikel weer leverbaar is.
Houd mij op de hoogte