Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!

X
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)

Geef me de 5

Geef me de 5

Uitgever: Graviant Educatieve Uitgaven
Productcode: 9789075129649
Aantal blz.: 192
Uitvoering: Hardcover
Staat: Nieuw
Gewicht: 540
Dit artikel is even niet op voorraad, laat mij via een emailtje weten als het er weer is.
Ik schrijf mij hier in voor dit artikel
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact

Colette de Bruin: Geef me de 5

Het boek

Geef me de 5 is geschreven naar ouders en opvoeders toe. Een kind met autisme opvoeden en begeleiden, HOE doe je dat? Daar gaat dit boek over. Het is geschreven vanuit de behoefte aan duidelijkheid en voorspelbaarheid die het kind met autisme nodig heeft. Het kind vraagt als het ware van ons: 'Geef me de 5'. Of anders gezegd: Wat is mijn taak, Hoe voer ik het uit, Waar vindt het plaats, Wanneer moet ik beginnen en Wanneer ben ik klaar, en Wie is erbij betrokken?

Doordat er uitleg wordt gegeven over wat de gevolgen van de stoornis voor het kind kunnen zijn, leert men al lezende ook de bijbehorende wijze van handelen hanteren. Hierdoor ontstaat het inzicht wat de schrijfster noemt: 'de Auti-bril opzetten'.

Door deze Auti-bril kun je zien Hoe het kind denkt, zodat je daar op een passende wijze op kunt reageren.

De schrijfster

Colette de Bruin is orthopedagogisch gedragsdeskundige en heeft jarenlang ervaring in het werken met mensen met ASS en hun omgeving: in gezinnen, het onderwijs, de psychiatrie en de verstandelijk gehandicaptenzorg. Vanuit haar eigen bedrijven Geef me de 5 en Autimaat worden o.a. cursussen in Auti-communicatie en de methodiek Geef me de 5 voor professionals en ouders gegeven.

Dit boek is een aanrader voor iedereen die werkt in het onderwijs, de zorg of psychiatrie en beslist ook voor ouders en mensen met autisme.