Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.5 (771 Kiyoh)
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.5 (771 Kiyoh)

Heerlijke verlossing

€ 8,95

Heerlijke verlossing

Productcode: 9789087185572
Aantal blz.: 70
Uitvoering: Paperback
Gewicht: 300
Status: uitverkocht
€ 8,95
Actuele voorraad: 2
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact

Jonathan Edwards: Heerlijke verlossing

Ontmoetingen met puriteinen

We zijn werkelijk geheel afhankelijk van God en daarom verlaat de ziel die gelooft zich volkomen op God voor zijn gehele zaligheid. Het geloof geeft al de eer voor de verlossing alleen aan Hem.

De drie-enige God ontvangt alle eer in het werk van de verlossing, omdat de verlosten hierin volkomen van Hem afhankelijk zijn. Deze gedachte wordt uitgewerkt in twee vroege preken van Jonathan Edwards die in dit boekje zijn gebundeld. Hoe God verheerlijkt wordt in Zijn verlossingswerk is later een centraal thema geworden in Edwards' gehele oeuvre. Zijn onderwijs roept ons op tot de verheerlijking van God, zowel door Hem te vertrouwen als door Hem te lofprijzen.

Jonathan Edwards (1703-1758) was een invloedrijk Amerikaans prediker tijdens de 'Grote Opwekking' in de eerste helft van de achttiende eeuw. Als belangrijkste Amerikaanse theoloog oefent hij nog altijd grote invloed uit op hedendaagse evangelicale voorgangers.