Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!

X
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)

Op weg naar kruis en opstanding

€ 16,90

Op weg naar kruis en opstanding

Productcode: 9789033130250
Aantal blz.: 164
Uitvoering: Hardcover
Gewicht: 351
Status: tijdelijk_niet_leverbaar
€ 16,90
Actuele voorraad: 1
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact

Ds. W. Visscher: Op weg naar kruis en opstanding

49 overdenkingen voor de lijdenstijd

De weg naar het hemelse Sion gaat langs het kruis van Golgotha. Ongeveer 33 jaar na Zijn geboorte zien we de Heere Jezus gaan naar de kruisheuvel. Daar zal Hij de prijs voor de zonde betalen. Een hoge prijs: Hij geeft Zijn leven. Maar op de tijd van het avondoffer in de tempel klinkt Zijn woord: 'Het is volbracht!'
De Heere Jezus is gestorven én weer opgestaan. Zijn opstanding onderstreept de blijde boodschap dat alles is volbracht. God de Vader is bevredigd in het offer van Zijn Zoon. De schuld is betaald en de eis van de wet is vervuld. In Christus is er weer een weg terug naar God.
Het is de Heilige Geest Die in het leven van Gods kinderen plaats maakt voor het offer van Christus. In die weg vinden mensen, die zich als verlorene leren kennen, een ruimte van zaligheid in de Zaligmaker. Hij is de Weg, de Waarheid en het Leven.

In deze 49 korte overdenkingen voor de lijdensweken en Pasen is er voor iedere dag een moment van bezinning. Zeven weken lang wordt de boodschap van het lijdensevangelie aan het hart van de lezer gelegd.

Ds. W. Visscher is predikant van de Gereformeerde Gemeente te Amersfoort.

Boeken rondom de Lijdenstijd en Pasen

Ontdek ons uitgebreide aanbod boeken over de Lijdenstijd en Pasen. Van diepgaande bijbelstudies tot eenvoudige kinderboeken — voor elk wat wils in deze bijzondere periode van het kerkelijk jaar.

Altijd actuele voorraad

Bekijk direct de beschikbaarheid van uw gewenste boek. Onze voorraad wordt continu bijgewerkt, zodat u precies weet wat er leverbaar is.

Persoonlijk contact staat bij ons centraal

Of u nu binnenloopt in onze winkel, belt met een vraag of op zoek bent naar het perfecte cadeau – onze medewerkers staan altijd voor u klaar. Wij geloven in de kracht van persoonlijk contact, omdat dat het verschil maakt.

Persoonlijk advies in de winkel

In onze winkel nemen wij de tijd om u op maat te adviseren. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u de juiste keuze te maken. Daarbij geldt voor ons één uitgangspunt: geen vraag is te klein, geen verzoek te groot.

Op zoek naar een passend cadeau?

Onze medewerkers denken graag met u mee om iets te vinden dat écht bij de ontvanger past. Met oog voor detail en oprechte aandacht zorgen wij ervoor dat u met een goed gevoel de winkel verlaat.

Telefonisch bereikbaar

Liever eerst contact opnemen voordat u langskomt? Ook dat is uiteraard mogelijk. Wij zijn goed bereikbaar per telefoon en beantwoorden uw vragen met dezelfde zorg en aandacht als wanneer u bij ons aan de toonbank staat.