Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!
De Kameleon vaart uit! (K)
De Kameleon vaart uit! (K)
| Uitgever: | Kluitman |
| Productcode: | BKKAME00258 |
| Aantal blz.: | 143 |
| Uitvoering: | Hardcover |
| Staat: | Tweedehands |
| Gewicht: | 270 |
| Status: | leverbaar |
| Actuele voorraad: | 4 |
-
Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
-
Boven de € 40,- geen verzendkosten
-
Persoonlijk en vriendelijk contact
H. de Roos: De kameleon vaart uit!
Hielke en Sietse Klinkhamer hebben het razend druk in de vakantie. De twee schippers van de Kameleon hoeven het grote meer maar op te varen of er gebeurt iets, waarbij hun hulp wordt ingeroepen.
De eerste klus is het overvaren van de woonark van kunstschilder Huigen, die een ligplaatst zoekt bij Lenten. Huigen heeft voor de zomer een stel vrienden uitgenodigden het bezoek van de kunstenaars blijft niet onopgemerkt.
Maar niet alleen de zomergasten zorgen voor leven in de brouwerij. Piet, de zoon van de rijke boer Meina, trekt de aandacht van veldwachter Zwart. Hij scheurt met zijn auto over de smalle polderwegen langs het meer en probeert op allerlei manieren aan geld te komen voor een nog snellere wagen. De vrolijke Gerben Zonderland heeft het, net als Hielke en Sietse, helemaal niet zo bekenen op Piet Meina. Maar zijn humeur heeft er niet onder te lijden. Met zijn doldwaze verhalen houdt Gerben de stemming erin, ook al bezorgt hem dat een nat pak en bijna een bon van zijn vriend en aartsvijand Zwart.
Heel de maand augustus 3e boek GRATIS*
- Actie alleen geldig op de tweedehands boeken
- Lekker lezen tijdens de zomervakantie?
- Of vanuit je luie stoel je voordeel doen?
- Of gewoon héérlijk snuffelen en uitzoeken in de winkel?
- Daarnaast veel afgeprijsde nieuwe boeken, zie onze koopjeshoek
- In onze winkel en ook via onze website
*Alleen de goedkoopste boeken zijn gratis en niet te combineren met andere afspraken, bestellingen worden op volgorde van binnenkomst verwerkt.
GEEN VERZENDKOSTEN BOVEN € 40,- IN NEDERLAND
