Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!
Dwing hen in te komen...
Dwing hen in te komen...
| Uitgever: | Gebr. Koster |
| Productcode: | BKTHEO07686 |
| Aantal blz.: | 162 |
| Uitvoering: | Hardcover |
| Staat: | Tweedehands |
| Gewicht: | 388 |
| Status: | leverbaar |
| Actuele voorraad: | 1 |
-
Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
-
Boven de € 40,- geen verzendkosten
-
Persoonlijk en vriendelijk contact
Ds. A. Geuze: Dwing hen in te komen
De titel is ontleend aan de intredetekst waarmee ds. A. Geuze zich voor de tweede maal verbond aan de Gereformeerde Gemeente in Nederland te Gouda-Gerbrandyweg. Bovendien bevat deze bundel zowel de afscheidsdienst van Chilliwack als de bevestigings- en intrededienst.
Daarnaast werden zeven andere preken opgenomen. Twee daarvan mocht ds. Geuze uitspreken op de zondag enkele weken voorafgaand aan het aannemen van het beroep naar Gouda. De overige preken zijn van ná zijn intrede te Gouda.
De prediking van ds. Geuze kenmerkt zich door een Schriftuurlijk-bevindelijk karakter. In zijn prediking gaat hij uit 'in de straten en wijken der stad' en verklaart hij het leven van 'de armen en verminkten en kreupelen en blinden'. Tegelijk is er in elke prediking een directe, persoonlijke en gunnende aanspraak tot alle hoorders.