Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!
Gedenkt de gevangenen
Gedenkt de gevangenen
| Uitgever: | Den Hertog |
| Productcode: | BKTHEO05485 |
| Aantal blz.: | 175 |
| Uitvoering: | Paperback |
| Staat: | Tweedehands |
| Gewicht: | 300 |
| Status: | leverbaar |
| Actuele voorraad: | 1 |
-
Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
-
Boven de € 40,- geen verzendkosten
-
Persoonlijk en vriendelijk contact
H. Bor: Gedenkt de gevangenen
Ervaringen met mensen in de marge
Elke dag lezen of horen we over criminaliteit. Velen pleiten voor hardere straffen en een strengere aanpak. Mensen willen dat er gerechtigheid geschiedt.
Meestal staan de veroordeelden ver van ons af; we kennen ze niet. Laat ze maar lang boeten, is vaak ons oordeel over hen.
Maar als opeens iemand in onze familie of kerkelijke gemeente een overtreding heeft begaan, op welke terrein dan ook, doodslag, incest, diefstal, drugs, fraude... Niet alleen de verdachte zelf, ook zijn familie en de kerkelijke gemeente belanden dan in een moeilijke positie.
Gevangenen komen in de marge te staan. Paulus wist dat. Als hij in Hebreeën 13 vers 3 schrijft: 'Gedenkt de gevangenen', dan bedoelt hij: laat ze niet los. Omring hen met gebed. Bezoek ze en wijs de weg naar schuldovertuiging en belijdenis van zonden. Om hen zo te brengen tot Christus. Hij heeft gehangen aan het kruis tussen misdadigers en is een vloek geworden. Opdat ook criminelen mogen opstaan tot een nieuw leven.
Heel de maand augustus 3e boek GRATIS*
- Actie alleen geldig op de tweedehands boeken
- Lekker lezen tijdens de zomervakantie?
- Of vanuit je luie stoel je voordeel doen?
- Of gewoon héérlijk snuffelen en uitzoeken in de winkel?
- Daarnaast veel afgeprijsde nieuwe boeken, zie onze koopjeshoek
- In onze winkel en ook via onze website
*Alleen de goedkoopste boeken zijn gratis en niet te combineren met andere afspraken, bestellingen worden op volgorde van binnenkomst verwerkt.
GEEN VERZENDKOSTEN BOVEN € 40,- IN NEDERLAND
