Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!
Mijn enige troost (dagboek)
Mijn enige troost (dagboek)
| Uitgever: | Den Hertog |
| Productcode: | BKTHEO05169 |
| Aantal blz.: | 365 |
| Uitvoering: | hardcover |
| Staat: | tweedehands |
| Gewicht: | 4000 |
-
Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
-
Boven de € 40,- geen verzendkosten
-
Persoonlijk en vriendelijk contact
Maarten Luther: Mijn enige troost (dagboek)
365 dagen met de Heidelbergse Catechismus
Toen in 1563 in Heidelberg de later wereldberoemde Catechismus uitkwam, was Luther al bijna twintig jaar overleden. Toch biedt dit boek een antwoord op de vraag: Wat zou Luther gevonden hebben van onze Heidelbergse Catechismus?
Luther heeft uitvoerig geschreven over de thema's die na zijn dood in de Heidelbergse Catechismus zouden worden behandeld. In dit dagboek wordt iedere week een complete Zondag uit de heidelberger toegelicht door dagelijkse teksten uit Luthers werk. Zo komt Luther zelf bij alle vragen en antwoorden van de Catechismus aan het woord. Daarmee is het niet alleen geschikt als dagboek, maar ook als naslagwerk dat een overzicht biedt van Luthers theologie bij alle kernpunten van onze geloofsleer, voor zover die in de Heidelbergse Catechismus aan de orde komen.
Heel de maand augustus 3e boek GRATIS*
- Actie alleen geldig op de tweedehands boeken
- Lekker lezen tijdens de zomervakantie?
- Of vanuit je luie stoel je voordeel doen?
- Of gewoon héérlijk snuffelen en uitzoeken in de winkel?
- Daarnaast veel afgeprijsde nieuwe boeken, zie onze koopjeshoek
- In onze winkel en ook via onze website
*Alleen de goedkoopste boeken zijn gratis en niet te combineren met andere afspraken, bestellingen worden op volgorde van binnenkomst verwerkt.
GEEN VERZENDKOSTEN BOVEN € 40,- IN NEDERLAND
