Wij zijn verhuisd naar de Wesselseweg 178-1, welkom in onze nieuwe winkel!

X
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.4 (1065 Kiyoh)

Wat moet ik doen opdat ik zalig worde?

Wat moet ik doen opdat ik zalig worde?

Uitgever: Den Hertog
Productcode: BKTHEO07922
Aantal blz.: 75
Uitvoering: Hardcover
Staat: Tweedehands
Gewicht: 300
Dit artikel is even niet op voorraad, laat mij via een emailtje weten als het er weer is.
Ik schrijf mij hier in voor dit artikel
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact

Robert Murray McCheyne: Wat moet ik doen opdat ik zalig worde?
Vragen van een heilbegerig hart

De nodiging om te komen tot Christus klinkt met grote bewogenheid door in de geschriften van McCheyne. Met name ook in dit boekje. ‘Wat moet ik doen opdat ik zalig worde?’ Dat was de vraag van de stokbewaarder. Het antwoord was: ‘Geloof in de Heere Jezus Christus, en gij zult zalig worden.’ McCheyne schreef hierover:

Voor de ontwaakte ziel met de vraag ‘wat moet ik doen om zalig te worden?’ is de boodschap van het Evangelie het eenvoudigste wat iemand zich zou kunnen voorstellen. Voor die ziel kan er niets eenvoudiger, niets gepaster zijn, dan Jezus’ aanbod om de gehele last te dragen, om de gehele vloek te ondergaan.

De korte hoofdstukken maken deze uitgave bijzonder toegankelijk en leesbaar. Ze zijn zorgvuldig geselecteerd uit de geschriften van McCheyne.

Zojuist toegevoegd tweedehands

Wandel gerust even binnen!