Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.5 (771 Kiyoh)
Kiyoh
Klantenbeoordeling 9.5 (771 Kiyoh)

De Kameleon maakt schoon schip (K)

Door: Roos, H. de
€ 4,50

De Kameleon maakt schoon schip (K)

Door: Roos, H. de
Uitgever: Kluitman, Alkmaar
Productcode: BKKAME00111
Aantal blz.: 147
Uitvoering: hardcover
Staat: 2de hands - goede staat
Gewicht: 270
Status: leverbaar
€ 4,50
Actuele voorraad: 2
  • house-solid.svg
    Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • star.svg
    Boven de € 40,- geen verzendkosten
  • trade.svg
    Persoonlijk en vriendelijk contact
H. de Roos: De Kamelon maakt schoon schip

Sjoerd Bonnema, de postbode in het dorp waar Hielke en Sietse Klinkhamer wonen, is trots op de nieuwe buitenboordmotor voor zijn boot. Maar wanneer hij die wil uitproberen, verkijkt Sjoerd zich op de kracht van de motor. Hij gaat kopje onder in een prutsloot en zijn boot stuift ondertussen onbemand het grote meer bij Lenten op. Het is maar goed dat de schippers van de Kameleon in de buurt zijn.
Nauwelijks is iedereen van de schrik bekomen of Halbe Hoekstra, die bij zijn oma komt logeren, wordt bestolen. Wie is de dader? Hielke en Sietse gaan met hun vrienden op onderzoek uit. De dief is hen én veldwachter Zwart te slim af, maar die geeft de jacht niet zo makkelijk op.
Om Halbe te helpen, zamelen de jongens oud papier in. Het geld dat ze hiervoor krijgen, willen ze aan hem geven. Er blijft nog genoeg geld over om Zwart voor zijn hulp een cadeau te geven, waar niet alleen hij plezier van heeft.